top of page

Nedávajte miesto mentalite chudoby

Bob Zapadlo a Jiří Čihulka

Vízia

Rok 2018, Kampaň Prelom 2023


Adresát: ľudia, muži aj ženy vo vedúcich pozíciách, všetok Boží ľud


Posolstvo: Učte sa vzájomnej úcte. Bojujte za seba navzájom, podporujte sa, bojujte spoločne. Nepodporujte zmýšľanie v duchu chudoby. Prestaňte si konkurovať. Vstúpte do pokánia z hľadania spásy tam, kde nie je.


Aplikácia: Ako to uvedieš do praxe Ty? Ako to môžeme aplikovať spolu?


Videl som konkrétny kruh. V jeho strede jeden z Vašich bratov, ktorého nebudem menovať, sám zápasil o kľúč s čiernym duchom. Kľúč bol asi meter vysoký a bol to kľúč k slobode v národe. Ostatní bratia v kruhu mali založené ruky a pozerali na neho, ako na toho, kto raz padne a oni ho potom zastúpia, resp. nastúpia miesto neho. Bola tam teda žiadostivá túžba získať tie kľúče ku krajine. Ďalšia zlá vec bola, že tí ostatní bratia mu nepomohli, iba sa na neho pozerali a čakali na svoju príležitosť, akoby išlo predovšetkým o nich.

Videl som druhý, veľmi radostný obraz ľudí v uliciach, ktorí v rukách nesú tieto kľúče od slobody, lebo chvália Boha a navzájom sa podporujú a držia.


Výzva:

Súperenie a hľadanie výhod je to, čo vám možno bráni v boji za slobodu. Nedávajte miesto duchu chudoby. Pod duchom chudoby vidíš vzťahy v zlom svetle, máš dojem, že milosti je málo a nie je pre všetkých, a potom je živený duch konkurencie. V Ježišovi máme moc nad tým víťaziť.

17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page